четвъртък, 25 юни 2026 г.
С взимането на нов дълг, си "купуваме" и нова по-голяма инфлация! Да правиш Бюджет със свръхдефицит, когато си в Процедура по Свръхдефицит, това е повече от "простлеване в крака"...!? С мизерния Бюджет,26 "обещавахте" да се борите с олигархията и да намалите дръстично публичните разходи, а страховито отлагате "обещаните" административни и остналите реформи...!? "И вълкът сит, и агнето цяло"...!? Няма как да стане! Ако Брюкселските бюрократи одобрят този бюджет, то очаква ни "гръцки сценарии", но нямаме острови за продаване на китайците...!? "Преоблекъл се Илия, па като се погледнал, па у тия"...!? "Цар-чето" ни "оправи" за 800 дни..., после "Генерал-ната "промяна Боко" ни "дооправи" с безумни решения с тежки последици и огромни дългове..., сега "Генерал-ната "промяна2" пази парзитните структури, олигарсите, руския патриар и кой ли още не...?! Забележете, и тримата са от зодия "Близнаци" - двуличници...!? Такъв ни е късмета...!? "Наесен с песен"2в1...!? Ще изпаднат от каруцата, както чалгарите...!?
corect-if.blogspot.com
Абонамент за:
Коментари за публикацията (Atom)

Няма коментари:
Публикуване на коментар